20.1 C
Brno
Pátek, 24 května, 2024
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyHorká filmová novinka Dívky z Dubaje vás vezme do světa luxusu, o...

Horká filmová novinka Dívky z Dubaje vás vezme do světa luxusu, o jakém se vám ani nesnilo

Slunce, moře, přepychové jachty, šampaňské a sex. Život, který je pro většinu lidí jen nedosažitelným snem, si ony užívají plnými doušky. Jsou mladé, krásné, sebevědomé a jdou si tvrdě za svým cílem. Dívky z Dubaje.

Po erotickém megahitě 365 dní přicházejí naši severní sousedé s dalším sexy filmem, který je plný zlatavého lesku, luxusních módních značek, vysokých podpatků, atraktivních žen a hříšně bohatých mužů. Horká dubajská pohádka tisíc a jedné noci má však i svoji odvrácenou tvář.

Hlavní hrdinka Emi (Paulina Gałązka) je mladá, ambiciózní studentka, která sní o tom, že jednou opustí hranice rodné země a prosadí se ve velkém světě. Od života by chtěla víc než její vrstevnice, žít v zažitých šlépějích – slabě placená práce, svatba, rodina – to zkrátka není nic pro ni. Když se jí díky soutěži miss naskytne příležitost pracovat v luxusním eskortu, bez váhání se jí chopí. Tím se pro ni otevře nový, neznámý svět. Svět, ve kterém je možné všechno a který si běžní smrtelníci nedokážou ani představit. S rychle získanými penězi se vzápětí vrhá do svého vlastního byznysu s polskými modelkami, missky, herečkami a celebritami, které mají dělat luxusní společnice bohatým arabským šejkem. Jsou sexy, ambiciózní, milují přepych a vědí, co od života chtějí. Jejich dny na první pohled připomínají splněný sen – jsou plné párty, alkoholu, drahého oblečení, sexu a peníze se jen tak sypou. Ve skutečném světě však pohádky neexistují…

Erotický film Dívky z Dubaje je inspirován skutečnými událostmi a stejnojmennou knihou Piotra Krysiaka. Zachycuje takzvanou „dubajskou aféru“, do které byly zapleteny reálné polské modelky, herečky, soutěžící krásy a celebrity, ale také známé osobnosti ze sféry politiky, sportu a byznysu. Cílem tvůrců však nebylo zbytečně moralizovat, ale v první řadě natočit divácky atraktivní film s hlubší myšlenkou. Hlavní postava Emi má být jakýmsi ženským ekvivalentem Vlka z Wall Street a její představitelka Paulina Gałązka ji se smíchem nazývá „vlčicí z Varšavy“. „Hraju plnokrevnou postavu jako muži ve filmech Martina Scorseseho. Málokterá mladá herečka má šanci zahrát tak širokou škálu emocí,“ vyznala se talentovaná Polka.

Dubai modern architecture landmark skyline view from the Marasi marina in city Business bay downtown area in the United Arab Emirates

Hlavního mužského hrdiny ztvárnil přitažlivý italský herec a model Giulio Berruti, který měl původně hrát roli Massima v dnes již kultovním snímku 365 dní, tuto roli však odmítl. Slovenští diváci tohoto sexy Itala mohli vidět například v hollywoodském trháku Zabijakův osobní strážce 2, kde si zahrál po boku Ryana Reynoldse a Samuela L. Jacksona. „Chtěla jsem, aby celé herecké obsazení bylo krásné jako v amerických filmech,“ prozradila producentka Dorota Rabczewska.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek