20.1 C
Brno
Pátek, 24 května, 2024
- Reklama -časopis
DomůRady a NávodyNejvětší výhra mužů, když jim ženy v posteli dovolí udělat toto: Udělají...

Největší výhra mužů, když jim ženy v posteli dovolí udělat toto: Udělají vše pro to, aby si to žena užila

V otázkách sexu jsou muži otevření a fantazii se meze nekladou. Muži se shodnou na tom, že je pro ně velmi důležitá zpětná vazba. Jednoduše potřebují vědět, že to, co dělají, dělají dobře. Vlastně jejich snahou je dělat to nejlepší.

Čtěte také: Nejsvůdnější znamení zvěrokruhu: Tito lidé dostávají nejvíce pozváni na rande, mají i největší predispozice k nevěře

Muž potřebuje vědět, že je pro vás v posteli dobrý
To, co dokáže mužům zvednout sebevědomí je pocit, že jsou v posteli nepostradatelní a že si to žena s nimi opravdu užívá. Sex z povinnosti ihned vycítí a neoklamete ho žádnými levnými triky.

„My muži, potřebujeme vědět, že ženu sex s námi baví, že si ho užívá. Co je víc, než když dokáže žena po pár minutách s vámi vyvrcholit a když je to znásobený orgasmus, tak je to skutečná výhra,“ pochvaluje si Mário (41).

„Netajím se tím, že v životě musím mít sex alespoň třikrát do týdne. Podle mě i ženy, které ho mají často, jsou více rozzářenější a přitažlivější. Je pro mě důležité být tím, kdo svou partnerku uspokojuje, nesnesl bych, kdyby mi kvůli sexu byla nevěrná, zřejmě to mě vede k lepším výkonům,“ otevřeně prozradil Peter (35).

Nepřehlédněte: Sex, který mají muži nejraději: Ženy, které jim ho plní, patří mezi nejlepší milenky a už nikdy nebude chtít jinou

Největší výhra je…
To, co muž považuje za vrchol úspěchu, a tedy výhru je, když ženu dokáže uspokojit orálním sexem. Podobně, jak si na orálu zakládají muži, je to iu žen. Klitoris je však stále pro mnohé otázkou záhady, kterou touží rozluštit.

Happy young couple in love hugging, laughing, drinking wine, enjoying talking, having fun together celebrating Valentines day dining at home, having romantic dinner date with candles sitting at table.

„Nejvíce mě baví, když je žena rozkročená a nechá mě vniknout jazykem do jejích intimních partií. Je to pro mě ten nejkrásnější a nejvzrušující pocit, když ji takhle dokážu uspokojit,“ pochvaluje si Tomáš (39).

„Nikdy jsem nebyl při sexu šťastnější, než když žena stoná od toho, že nedokáže dýchat po vícenásobných orgasmech. To se mi zatím podařilo nejčastěji jazykem au žen, které bylo více než třicet let, ty si to uměly pěkně užívat. Není nad orální sex!“ hrdě prohlašuje Dano (44).

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek